Güzellik Salonu Yüz Makyajı

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Oyunları
Kız çocuklarını kendine çekecek olan bu yepyeni oyun ile siz de eğlenceli zaman geçireceksiniz.

 Küçük yaşlarda bile kız çocuklarında süslenme, farklı şeyler giyinme ve hatta makyaj yapmak gibi isteler vardır. Bu durum her ne kadar normal olsa da bazı ebeveynler bu duruma fazla tepki verebiliyorlar. Bu durumu engellemek hem de çocukların isteklerini karşılamak artık bu oyun ile mümkün. Kız çocuklarını memnun edecek olan bu harika oyunu onlar çok ama çok sevecek. Bu oyun sayesinde kendi istediklerini seçecekler. Bu da onların gelişimlerine destek olacak. Verimli zaman geçirmenin eğlenceli yolu olan bu oyun çocuk gelişim uzmanları tarafından da desteklenmiştir.Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu oyunda yeni bir imaj oluşturmak, eldeki malzemeleri değiştirerek  kullanmak çocukların gelişmesine yardımcı olacaktır.

 Kız çocukları için oldukça eğlenceli olan bu oyun onların rahatlamasını sağlarken aynı zamanda kendi tercihlerini seçmenin ve oluşturmanın da zevkini  yaşamasını sağlayacaklar. Bu özellikler onların gelişimlerini destekleyerek kendi başlarına karar alma duygularını geliştirecek. her yönde olumlu olan bu eşsiz oyunda yok yok. 

Kız çocuklarının çok eğlenerek oynayacakları bu eğlenceli oyunu siz de hiç vakit kaybetmeden indirin ve deneyin. Çünkü bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha neşeli ve pozitif olacaklar. Hiç zaman kaybetmeyin. 

Daha Fazla Göster
Güzellik Salonu Yüz Makyajı indir